Telefon Görünümlü Şok Cihazı

CEP TELEFONU GÖRÜNÜMLÜ ŞOK CİHAZI

Resimde gördüğünüz Alman malı Türkiyenin en kaliteli Elektroşok cihazı sadece 69 TLdir. NOKIA N73 Telefon görünümlü kullanışı kolay n73 telefonun boyunda cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz bir üründür., Kaliteli ürünler ile koruyun kendinizi ve sevdiklerinizi.
 
KELIN marka N73 görünümlü telefon elektro şok cihazı sizi hertürlü tehlikeden korur.

 NEDEN ELEKTROŞOK CİHAZI

Elektroşok Cihazları diğer kişisel güvenlik cihazlarının arasında en az TW-10 kadar güclü elektrik akımına sahip özellikte bir cihazdır. Başta Amerika güvenlik kuvvetleri olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir.

Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir cezası olmayan ve bayıltıcı etkisi olan bu Kelın elektroşok cihazı ile kendinizi korumuyorsunuz?  
Taşınması kolay olmakla birlikte telefon şok cihazı, telefona benzemesi ile rahatlıkla yanınızla taşıyabilirsiniz. Her zaman yanınızda bir güvenceniz olur. bu sayede kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
 
Aileniz, eşiniz çozuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. kendinizi gasp, kapkaç, taciz, vb. kötülüklerden koruyabilir. karşınbızdaki saldırganı etkisiz hale getirip suçluları adalete teslim edebilirsiniz. 
 
Evinizde,Arabanızda, Seyahat Bavulunuzda, İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla telefondan bir farkı olmamakla birlikte rahatlıkla Kullanılanılabilecek bir üründür .  Piyasa Değeri 145 TL olan KELIN MARKA, NOKIA N73 Görünümlü Elektroşok Cihazı Kampanya Fiyatına SADECE  69 TL dir.
 
Kelin Markalı telefon görünümlü şok cihazı, Nokia n73 serisi telefona benzeyen şok cihazı, yakından bakımda bile telefonu andırır. Kaliteli Kadife cep telefonu kılıfı ve özel kutusu ile size gelir. 2 milyon KVlık şok sağlar. Ön kamera bölümünde bulunan ışık ilede fener ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

KİŞİSEL GÜVENLİK İÇİN İDEAL

Bu ürünü çantanızda, cebinizde, aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez. heryerde kullanabileceğiniz, telefon görünümlü şok cihazı, sizi en kötü belalardan kurtarır.Bazı Anlarda Hayatınızı kurtardığı anlar ola

 

 

ORJİNAL KUTUSUNDADIR KILIF HEDİYELİDİR.

 
 
Elektroşok Cihazları kişisel kullanım için ideal çözümdür. Taşınabilirliğinin kolay olması ve saldırgana karşı yarattığı etki gerekçesi ile yıllardır yurtdışında her ülkede kullanılmaktadır. Özellikle her Amerikan aksiyon filmine baktığınızda mutlaka şok cihazı sahnesi geçmektedir.
 
Elektroşok cihazları normalde büyük boyutlu ve kötü görünümlü olurdu. Herkarşıdan geçene ben burdayım, elektroşok cihazıyım derdi, fakat teknoloji gelişti ve güzelleşti. Şuanda yandaki fotoğrafını gördüğünüz elektroşok cihazı cep telefonu görünümlüdür ve 1 milyon KVlık şok sağlamaktadır. Nokia n73 görünümlü elektroşok cihazı, elektroşok sürgüsünü çekmediğiniz sürece normal telefon şeklinde görünecektir. Şok düğmesini çektiğinizde ise, etrafınızdaki saldırgana çok büyük bir korku yaratacaksınız.
 
Sesi bile korkutmaya yeterli. Bu cihaz ile kendi güvenliğinizi ve sevdiklerinizi çok rahat koruyabilirsiniz. Hemde çok düşük bir fiyata,
 

KULLANIMI ÇOK KOLAY

Telefonun sol bölümünde bulunan butonu yukarıya itelemeniz ve üzerindeki düğmeye basmanız  durumunda şok cihazı aktif olacaktır. saldırganın üzerine tutmanız durumunda saldırganı kısa sürede etkisiz hale getirebilir hatta bayıltabilirsiniz. Şok cihazının sesi bile saldırganın kaçmasına neden olacaktır.

 PİLLİ DEĞİLDİR, ŞARJ EDİLEBİLİR KENDİ ÖZEL BATARYASI

Şok cihazı alırken en önemli olay, kendi özel bataryasının olup olmamasıdır. Kendi özel bataryası yok ise etkisi de yoktur, Bizim ürünümüz daha fazla elektrik üretmesi için, üzerinde kendi özel bataryası ve şarj kiti ile birlikte gelmektedir.

PARA İADE GARANTİSİ !!!

Ürünü beğenmediğiniz takdirde ürüne zarar vermeden bize geri gönderdiğinizde paranız iade edilecektir.


ELEKTROŞOK ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kaliteli, dayanıklı,küçük olmalıdır,dikkat çekmemelidir. Özellikle de telefona benzediği için hiç bir dikkat çekmemesi . Sebebi ise;saldırganı farkettirtmeden etkisiz hale getirmeniz gerekmektedir.
 Elektro sok cihazı alırken mutlaka özelliklerini bize soru detaylı bilgi almaktan kaçınmayınız. Yıllarımızı bu sektöre verdik üç beş günlük sadece para kazanmak için açılan internet sitelerinden kaçının ya dolandırıcı oluyorlar yada 13,  15 yaşlarındaki çoçuklar çıkıyor karşınıza savunma cihazları bir kere alınır özelliklede elektro şok cihazı almayı düşünüyor sanız bir kere daha düşünün ve paranızı çöpe atmayın avrupadan ithal elektro şok cihazımız tam size göre
 
Türkiye 'de sadece bizde olan bu cihazı sizin için biz getirdik siz bizim için önemlisiniz....
0(536) 636 52 16  LÜTFEN Çaldırın detaylı bilgi verelim... Ürün tesliminde ödeme kolaylığı ile Bu harika ürüne sahip olun
 

SADECE 69 TL
 
Hemen Sipariş  İçin:  0(544) 6 333 544
 NUMARALI TELEFON HATTIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...
 
Günümüzde; Gasp, Hırsızlık,Kapkaç gibi hiç istenmeyen olaylar malesef bitmek bilmiyor. Fakat bunlara karşı kendi önleminizi aldınızmı? Başıma gelmez demeyin, piyango sizide vurabilir.
ÖZEL GÜVENLİK personeline tavsiye edilir.
 

 
 69.00 TL
 
Ayrıntılı bilgi ve sipariş için Hemen arayın yada çaldırın sizi arayalım:, Msn: -mail-

.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.Sitemizi bugün 3 kullanici ziyaret etmistir.